Хочете купити накопичувальний водонагрівач в Дніпрі?

0
82

Бойлери для нагрівання води: електричні або газові?

У наших реаліях не завжди можна обігріти будинок або отримати гарячу воду за допомогою традиційних одноконтурних газових котлів. Купівля двухконтурной версії газового котла може виявитися вкрай дорогим задоволенням. Якщо на балансі є робочий одноконтурний котел, то за допомогою додаткового бойлера непрямого нагріву, можна з легкістю гарантувати як повноцінне опалення, так і гарячу воду у великих обсягах.

Хочете купити накопичувальний водонагрівач в Дніпрі?

Газові бойлери

Найпопулярнішими залишаються настінні бойлери, які, здебільшого, призначені для отримання гарячої води за допомогою виносного теплообмінника, що має кілька витягнуту форму.

Переваги бойлерів непрямого нагріву:

  • такий теплообмінник зручний тим, що з легкістю інсталюється в камеру згоряння материнського котла і далі отримана гаряча вода акумулюється в окремому ємному баку, що має кращу теплоізоляцію з термостійкого пінопласту.
  • потужність більшості бойлерів настільки висока, що при обсязі до 100 літрів вони здатні протягом години з легкістю нагрівати і далі акумулювати більше 500 літрів гарячої води, оскільки вода має властивість нагріватися в вищевказаному теплообміннику практично повністю.

Але часом в деяких приміщеннях будинку гарячий теплообмінник банально не може доходити через низький тиск газу. І гравітаційний котел перестає працювати з максимальною ефективністю. Ситуацію можна кардинально виправити, якщо для будинку докупити підлогову версію бойлера непрямого нагріву, який має додатковий висновок не тільки для гарячої води, але також і теплоносія. У ситуації, коли в будинку інсталюється особливо складна колекторна система опалення, зібрана з колекторних шаф і пластикових труб малого діаметра, покупка підлогового бойлера непрямого нагріву з додатковими циркуляційними насосами, які встановлюються на вихідному і зворотної лінії, виявиться кращим рішенням.

Електричні бойлери

Але що робити домогосподарству, якщо немає підведення газу? В останньому випадку є непогана альтернатива у вигляді електричного бойлера, який часто називають ще й накопичувальним ЕВН (електричним водонагрівачем).

Такий бак часто має обсяг до 100 літрів, вбудовані ТЕНи, а потужність споживання не перевищує 2 кВт, що дозволяє в реальній практиці купити даний пристрій, підключити до комунікацій і відразу почати ним користуватися з максимальною ефективністю.