Сумки з нанесенням фірмової символіки

0
51

Брендовий сумка має особливий престиж. Вона робить образ елітним і додає жінці впевненості навіть при повсякденному вбранні. Єдиний мінус у тому, що оригінальна сумка коштує досить дорого. Ви можете піти в один з фірмових бутіків, але через високу ціну великою є спокуса купити ці товари на розпродажі або в комісійному магазині. Таке придбання виглядає трохи азартних, тому що ви не можете бути впевнені на 100%, що отримаєте справжню річ. Сумки з нанесенням фірмової символіки ви можете замовити в магазинi https://www.asapservice.com.ua/catalogue/sumky/.

Сумки з нанесенням фірмової символіки

Особливості фірмових аксесуарів

Більшість покупців приймає рішення про покупку на основі назви бренду. Компанії витрачають мільярди доларів на захист автентичності товару, щоб клієнти знали, що вони купують оригінал, а не підробку. У міру зростання попиту на брендові сумки зростає і ринок контрафактної продукції.

Ось кілька порад, які допоможуть відрізнити справжню сумку від підробки.

Зустрітися з оригіналом. Якщо ви не плануєте покупку в магазині певного бренду, то вам напевно захочеться підстрахуватися. Зустрітися з виробом, яке вас цікавить, наскільки це можливо. Відмінний спосіб для цього — відправитися в дизайнерський магазин і оглянути брендову сумку особисто. Спробуйте шкіру на дотик, подивіться, як виглядає фурнітура, підкладка і де насправді повинні розміщуватися логотипи.
Перевірте елементи кріплення. Зверніть особливу увагу на застібки-блискавки, замки, кнопки. Вони часто є найбільш значущими деталями, щоб відрізнити підробку.

Фурнітура для брендових сумок повинна мати однаковий колір і обробку. Виняток становить Chloé, яка створює сумки зі змішаною фурнітурою. Блискавки повинні розщіпатися і застібатися плавно; замки і карабіни повинні бути міцними, але відкриватися і закриватися легко, без будь-яких зусиль. Металева фурнітура брендових сумок має фірмове маркування.

Зверніть особливу увагу на шви. Шви брендового сумки не бувають клейовими. Рядок повинна бути рівна і симетрична. Якщо шви здаються неохайними, нерівними або похилими, ви, ймовірно, дивіться на підробку. На кінцях швів не повинно бути незакріплених ниток або зшивання вперед-назад. Якщо малюнок нанесений по обидва боки шва, він повинен бути симетричний.
У відомих брендів існують власні унікальні техніки зшивання, які є ключовим індикатором. Наприклад, сумки Hermes можна дізнатися по запатентованому шву «piqures sellier» (ялинкою), які прошиваються майстром вручну. Справжні знавці можуть навіть відрізнити деякі нерівності ручної роботи від машинної строчки.